Více o iPůjčce

Výhody naší půjčky bez registru ihned

Nebyla Vám u banky schválena žádost o úvěr? Naše půjčky bez registru ihned Vám umožní získat okamžitě peníze na Váš účet. Půjčku ihned vyřídíte z pohodlí Vašeho domova a bez nutnosti osobní schůzky! Peníze z úvěru můžete použít na cokoliv chcete - stačí, když peníze vrátíte zpět, nebo si jednoduše zažádáte o prodloužení půjčky ihned.

Za půjčku, narozdíl od bank, nejsou účtovány žádné úroky, zaplatíte pouze poplatek za zprostředkování nebankovní půjčky ihned.

Pro stálé zákazníky

Pro naše stálé zákazníky nabízíme možnost půjčení vyšších úvěrů. Následné vyřízení další půjčky je otázkou chvilky. Půjčku můžete uhradit bankovním převodem nebo poštovní složenkou, kterou Vám zašleme po vyřízení Vaší půjčky bez potvrzení o přijmu.

Proč zrovna půjčky bez registru ihned

Život přináší různé nečekané situace a možnost půjčky ihned je někdy ideálním řešením. Proto Vám nabízíme naše výhodné půjčky bez registru a ihned. Půjčky bez registru ocení především klienti, kteří v minulosti porušili splátkový kalendář a díky tomu získali zápis v bankovním registru - nemohou si tedy vzít úvěr u banky. My však, narozdíl od bank, do registru nenahlížíme. Půjčky bez potvrzení o přijmu - nemusíte dokazovat Váš příjem. Možnost získání půjčky ihned zase pomáhá klientům, kteří si nemohou dovolit čekat na výplatu. Naše půjčky tedy usnadňují život širokému spektru klientů, kteří potřebují peníze z úvěru co nejrychleji.

Nejvýraznější výhodou našich půjček je tedy dostupnost a rychlost. Při získávání úvěru se můžete zcela vyhnout mnohdy zbytečným formulářům v bankách a místo toho získat půjčku ihned. Naše půjčky jsou bez ručitele a bez registru. Půjčky bez potvrzení o přijmu a ihned si můžete ihned zřídit online a peníze z úvěru začít používat na cokoliv. Díky tomu patří naše půjčky bez potvrzení o přijmu k nejoblíbenějším finančním produktům nejen v ČR. Půjčky bez potvrzení o příjmu od nebankovní společnosti Ferratum jsou oblíbené po celém světě.

SMS půjčka Ferratum je skvělá

Potřebujete-li si půjčit peníze, ale jde vám pouze o menší finanční obnos, pak pro vás může být ideální SMS půjčka, kterou nabízí nebankovní společnost Ferratum. S tzv. Finskou půjčkou, si tak můžete velmi jednoduchým způsobem půjčit až 10 000 Kč. SMS půjčka je ideální způsob půjčky online. Jedná se o krátkodobou půjčku o výši 500 až 10 000 Kč. Rychlá půjčka Ferratum je vyřízená velmi rychle. Vzhledem k výši půjčky je nutné počítat s kratší dobou splatnosti, která se pohybuje v rozmezí 7 až 45 dnů. U první žádosti je možné si nejprve půjčit 9 000 Kč. Pokud splníte všechny podmínky a první půjčku splatíte v řádném termínu, můžete si u další půjčky půjčit více.

O SMS půjčku je možné zažádat buď zasláním krátké SMS zprávy nebo online. SMS zpráva musí obsahovat informace o žadateli půjčky a o požadované výši. Pokud se rozhodnete pro online způsob, je potřeba vyplnit krátký online formulář a je půjčka ihned vyřízená.

Za půjčku Ferratum neplatíte žádný úrok, jen pevně stanovený poplatek za půjčku 20 - 33 % z půjčené částky v závislosti na výši půjčky a době splatnosti, který jasně vidíte při vyplňování formuláře. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 2304-14300 %.

Doporučujeme se před uzavřením půjčky seznámit se všemi potřebnými informacemi. Zejména se jedná o Zásady zodpovědného půjčování, důsledky pozdní platby a nezaplacení půjčky.

Jaký je průběh půjčky

  1. Odešlete žádost o půjčku Šipka
  2. Vyčkejte na zpracování žádosti a schválení půjčky Šipka
  3. Dostanete peníze na Váš účet
Certifikát kvality