Všechny aktuality

12.10.2017 Další případ ukázal, že lidé jsou při výběru půjčky nepoučitelní. Nejenže jsou ochotni za slib zaplatit poplatek ve výši několika tisíc korun, ale nečtou ani smluvní podmínky. Dokazuje to nedávný případ, ve kterém Brněnský soud zprostil obžaloby dva podvodníky, kteří za slib zprostředkování půjček vybrali od důvěřivých lidí přes 20 milionů korun.

21.09.2017 Život přináší různé situace a bohužel ne všechny jsou radostné. To si takhle žijete pohodlným životem. S manželkou, dvěma dětmi a jedním psem bydlíte v v novém, pěkném a prostorném domě. Když ale jednoho dne jako obvykle přijdete do práce, zjistíte, že už žádnou práci nemáte. Kdo nyní zaplatí hypotéku a leasing na auto a všechny ty další výdaje, než si najdete práci novou?

06.07.2017 Google není obyčejný internetový vyhledávač. Mimo jiné se snaží, aby odkazy byly hodnotné a zároveň bezpečné. Proto se rozhodl blokovat reklamy, které jeho uživatelům mohou škodit. Od roku 2015 se rozhodl blokovat reklamy, které nesplňují podmínky. Kromě půjček se blokace týká také podvodných reklam, reklam na léky, hazardu či phishingu.

01.06.2017 Je všeobecně známo, že Češi se půjčkám nevyhýbají. Naopak mnohé české domácnosti si zvykly žít na dluh a nečiní jim to žádné velké potíže. Dokud půjčky řádně splácí, umožňují jim dosáhnout cílů, které by pro něj jinak byly nedostupné. Bohužel ne každý je v půjčování zodpovědný.

27.04.2017 Přestože splácíte půjčku vždy včas a bez problémů, může v životě nastat nepříjemnost, která situaci zkomplikuje. Ať už jde o ztrátu zaměstnání, akutní či dlouhodobou nemoc, je vhodné být na případnou neschopnost splácet dobře připraven. Jakákoliv ztráta přijmu omezuje schopnost splácet včas a výrazně omezuje váš další rozpočet. Jak nejlépe postupovat, abyste se vyhnuli dalším problémům?

17.03.2017 Na konci roku 2016 vešla v platnost dlouho očekávaná novela zákona o spotřebitelském úvěru. Ta mimo jiné výrazně zpřísnila podmínky pro poskytování půjček. Jednou z nich je licence od ČNB, bez které nelze provozovat úvěrovou činnost. Podle posledních informací dosud o licenci zažádalo pouhých 50 společností.

02.03.2017 Spotřebitelské půjčky v ČR vycházely ještě před pár měsíci velice draze, co se týkalo úrokových sazeb i souvisejících poplatků. Časy se změnily a konkurenční boj mezi bankami přiostřil. Výsledkem jsou levnější spotřebitelské úvěry, u nichž celkové náklady klesly až pod 11 %.

23.02.2017 Člověk míní, život mění. Zatímco jeden den si radostně výskáte, druhý vás smích přejde. Takový je život. A platí to i pro půjčky. Vzít si hypotéku na 20 let znamená, že následujících 20 let vás čeká splácení vysokých měsíčních splátek. Ale co když onemocníte nebo přijdete o práci? Kdo za vás bude půjčku splácet, když se vám nebude dostávat financí?

20.01.2017 Důležitým bodem novely z 1. prosince 2016 je rozhodně zaměření se na nebankovní poskytovatele půjček. Ti totiž často zneužívali důvěřivé klienty a namísto bezproblémové půjčky pouze je pouze uváděli v omyl a okrádali.

10.11.2016 Téměř polovina žadatelů o půjčku neváhá lhát, aby získali půjčku. Mezi nejčastější nešvary patří zapírání nesplacených úvěrů, nepravdivě uvedené příjmy a výdaje, falšovaná potvrzení o příjmu od zaměstnavatele a neobvyklé nejsou ani lži o počtu vyživovaných děti. Pokud je lež odhalena, jedná se o úvěrový podvod, za nějž hrozí trest.

Jaký je průběh půjčky

  1. Odešlete žádost o půjčku Šipka
  2. Vyčkejte na zpracování žádosti a schválení půjčky Šipka
  3. Dostanete peníze na Váš účet
Certifikát kvality